Aktualności

Drodzy Pacjenci !

Od 13.03.2020r do odwołania przychodnia „SERDUCHO” pracuje na następujących zasadach:

  • Rejestracja wyłącznie telefoniczna czynna od godziny 7.00 do 18.00 pod numerem telefonu

29 766 61 73  lub 519 848 941

  • Na terenie przychodni będą mogli przebywać tylko i wyłącznie pacjenci umówieni wcześniej przez lekarza lub pielęgniarkę na wizytę lub po odbiór niezbędnych dokumentów .

 

  • Wizyty domowe realizowane są jak dotychczas po uzgodnieniu z lekarzem .

 

  • Nie przychodzimy po odbiór recept . Kody recept będą podawane pacjentom przez telefon . Receptę odbieramy w aptece podając kod recepty i numer PESEL pacjenta, na którego jest wystawiona recepta .

Wszelkie uwagi i zapytania można zgłaszać także na adres  mailowy: nzozserducho@gmail.com ( na wszystkie odpowiemy w ciągu 24 godzin)

Apeluję do pacjentów o odłożenie mniej pilnych spraw ( lżejsze dolegliwości , planowe badania laboratoryjne, diagnostyczne, zaświadczenia lekarskie)  na dwa do czterech tygodni po to, żeby nie blokować innym potrzebującym pacjentom telefonicznego dostępu do przychodni .

Przypominam , że szpitale i przychodnie specjalistyczne również wprowadziły nadzwyczajne rozwiązania z powodu pandemii koronawirusa.  Sanatoria odwołały przyjęcia nowych pacjentów . Przed zgłoszeniem się na planową wizytę do szpitala lub przychodni należy najpierw telefonicznie porozumieć się z rejestracją .

 

 W trosce o Państwa zdrowie

Kierownik NZOZ SERDUCHO

Katarzyna Wycech-Przywoźna